CANLARINI SIKMAYA DEVAM

Benito Mussolini – İtalya: Son sözleri “Beni göğsümden vurun!” oldu. 23 yıllık diktatör, 28 Nisan 1945’te Alman üniformasıyla kaçarken yakalandı.

Adolf Hitler-Almanya: “Cesedimi Rusların eline asla vermemelisiniz, beni Moskova’da heykel yaparlar!” Hitler, 30 Nisan 1945’te intihar etti.

Avrupa Birliği’nin (AB) Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikasından Sorumlu Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini’den Türkiye’nin Afrin’e başlattığı operasyona ilişkin açıklama :  ‘çok endişeliyiz’ .

Geçmişin bu güne ışık tuttuğunu bilmemek belki anlaşılabilir bir durum lakin bilip de bunun tam aksine hareket etmek ahmaklıktan öte hainlikten başka bir şey değil.

Hiç mi ders almıyoruz.

Bu günün Türkiye’si dün olduğu gibi etrafını örümcek ağı gibi ören küresel bir komplonun hedefinde…

Türk Silahlı Kuvvetleri ve kahraman Mehmetçiklerimiz PYD tarafından Afrin’den açılan ateşlere meşru müdafaa kapsamında karşılık verecek, veriyor da örgütün kullandığı barınak ve sığınakların ne amaçla yapıldığını yedi düvel biliyor tabi ki onları yerle bir edeceğiz, ediyoruz da.

Vahşi ruhu faş olmuş cinnet içindeki tek dişi kalmış küresel sömürü düzeninin bizi yok etmeye yönelik her eylemine karşı elbet tek vücut olacağız.

Rahmet medeniyetinin küresel sömürü medeniyeti karşısındaki üstünlüğünü ortaya koyabilmesi ancak sınırlarını müdafaa etmesi ve evrensel barışa katsı sağlaması ile mümkündür.

Yaptığımız budur.

Vahşi ruhu faş olmuş cinnet içindeki tek dişi kalmış düşmanlarımız bu yüzden daha saldıracaklar ama unuttukları şudur Mehmetçiğimizin gücü…

Mehmetçiğimizin gücü karşısında kaçıyorlar, kaçarken bile düşmanlık üretiyorlar. PYD/PKK uluslararası anlaşmalarla suç olmasına rağmen bu mayınları Afrin’de Mehmetçik’e karşı kullanıyor.

Tabi bu mayınları onlara temin eden Amerika ve batı dünyası ne insanlık tanıyorlar ne vicdan

Adaletli olmanın, ahlaki davranmanın hak ve adalet kavramlarından uzaklaşmamak olduğunu ve bunların ne anlam ihtiva ettiğini kendi toplumumuzdan başlayarak bütün dünyaya bir kahramanlık destanı ile sunuyoruz aslında.

Küresel sömürü aktörlerinin hedef aldıkları toplumlardaki arzu ettikleri yok edici küresel felaketlere dönüştürme arzularının yok edilmesi Mehmetçiğin görevi ve sorumluluğu haline gelmiştir.

Başarmaya kendi neslimiz ve bütün dünya için mecburuz.

Hedefimiz ve ülkümüz sadece kendi neslimiz için değil bütün bir insanlık içindir.

Rahmet medeniyetinin küresel sömürü medeniyeti karşısındaki üstünlüğünü ortaya koyabilmesi ancak güçlü bir irade ve güçlü bir ordu ile mümkündür.

Sahte medeniyetin salyalı vampir dişlerinden korkacağımızı sananlar yanılıyorlar ve yanıldıklarımda gördüler. Onların mahvettiği bu coğrafyaya din, dil, ırk ayrımı yapmaksızın biz ihya ediyoruz. Onların canlı kalkan olarak kullandıkları insanları biz kurtarıyoruz dağlarca aç ve susuz kalmış köpeklere merhametle bizim Mehmetçiğimiz kendi suyunu içirip paylaşıyor.

Ortadoğu da vebalı ağzın dişlemediği hiçbir değer, pençeleri geçirilmemiş hiçbir canlı kalmamıştır. Şu an, hemen şimdi sınırlarımızın ötesine bakmak yeterli olacaktır bunu anlamak için.

Dünyamıza yön vermesi gereken medeni ilkelerin uygulanması için göstereceğimiz gayretin itici gücü rahmet medeniyetinin ta kendisidir. Afrin operasyonunu gerçekleştiren Mehmetçiğin yaptığı da budur.

Ölüm ne mi? Mağlup ve şerefsiz yaşamanın ta kendisi.

Winston Churchill – İngiltere başbakanı: Başarılı siyasi kariyeri 1916 Gelibolu yenilgisinden sonra düşüşe geçti. Sadece donanmayla Çanakkale Boğazı’nın geçilebileceği, ardından da rahatça İstanbul’a ulaşılabileceği konusundaki ısrarcı tavrı, Türklerin umulandan çok daha başarılı bir savunma yapması; müttefik ordusunun tarihi yenilgisine yol açtı. Son sözleri: ‘Herşey canımı sıkıyor.’

Canlarını sıkmaya devam edeceğiz.